منو سایت
اسکین 98

دانلود رمان پنجره از فهیمه رحیمی • اسکین 98

https://4skin98.ir/wp-content/uploads/2021/09/Emam-min.jpg
پست ویژه Special POST
دانلود رمان پنجره از فهیمه رحیمی

نویسنده : فهیمه رحیمی

موضوع رمان : عاشقانه

خلاصه رمان : با صدای آرام مادر، که طنین سالهای خستگی است، نامخـود را مـی شنوم. از پله به زیر مـی آیم و چشمم بر تـودۀ اثاث پیچیـده ثابت مـی ماند.اثاث در کـارتنهای جداگـانه برای حمل آماده هستند. صدا در اتاق خالی مـی پیچد، همهچیز برای رفتن و نقل مکـان آماده است. تا دقایقـی دیگر بایـد از این خانه برویم. خانهای که خاطرات کودکیم را در خـود نهان دارد. با افسوس به این منظره نگـاه مـی کنم و مـیگویم (کجا رفتند آن روزهای خـوب، روزهای سادگی و یکرنگی؟ کجا رفتند آنلبخندهای صمـیمـی و آن شیطنتـهای کودکـانه؟ آیا پس از من دختری شبها بر روی این بامبیـدار، نشستـه ستارهها را شماره خـواهد کرد؟ آیا پس از من دختری برای کبوتر پیری کهبه انتظار دانه هر روز روی آنتن مـی نشیند دانه خـواهد ریخت؟ آیا پس از من کسی برایگربۀ علیل همسایه دلسوزی خـواهد کرد؟) اشکی که بر گونه هایم مـی غلتیـد، پروای نهانشـدن نداشت.
مادر نگـاهش را از صورتم گرفت و باحزنی سنگین سرش را به زیر انداخت. آنگـاه با چشم به وارسی پرداخت تا مبادا چیزیی رافراموش کرده باشـد. سپس با گفتن «حیف شـد» اتاق را ترک کرد.
مسافت اتاق تا آشپزخانه را باگـامهایم شماره کردم. تا آن وقت نمـی دانستم چند قدم است. در آنجا هیچ نبود جز پوستربی قاب چند مـیوه بر دیوار. با صدای «یا الله» چند مرد وارد حیاط مـی شوند و اثاثپیچیـده را یکی یکی از در خارج مـی کنند. مات و متحیر به این کـار نگـاه مـی کنم و آرزومـی کنم معجزه ای رخ دهد، کـار ادامه مـی یابد و من تنها نگـاه مـی کنم. از خانه بیرونمـی آیم و سر کوچه به کـامـیونی برمـی خـورم که اثاث را در خـود جای مـی دهد. چشمم بهپنجرۀ اتاقم مـی افتد. پنجره ای رو به خیابان؛ نگـاهم به جوی مـی افتد. آب اندکی جاریاست. چراغ خیابان هنوز روشن مانده و نورش که روی شاخه های درخت تـوت مـی افتد بی رمقاست. چه شبها که در زیر این لامپ درس خـواندم و به آوای یک قوطی خالی غلتان جوی آبگوش سپردم. پنجره چوبی بی رنگم بستـه بود و نردۀ موریانه خـورده اش با من وداع مـیکرد. حس کردم آوای باد در لا به لای شاخه ها سرود (بدرود) مـی خـواند

درصورت نبودن یا مشکل داشتن لینک دانلود لطفا ما را از طریق نظرات مطلع کنید
درصورت که صاحب اثر هستید و ناراضی از انتشار پست به صفحه تماس با ما بروید
0
تاريخ ارسال : چهارشنبه 29 دسامبر 2021
موضوع : رمان
بازديد : 58 بار
دیدگاه ها بسته شده است.تمامی حقوق مطالب برای اسکین 98 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.

طراحی و توسعه توسط موزیک پارس