منو سایت
اسکین 98

دانلود رمان اینجا پایان پریشانی هاست از فاطمه سلیمانی بصورت pdf • اسکین 98

https://4skin98.ir/wp-content/uploads/2021/09/Emam-min.jpg
پست ویژه Special POST
دانلود رمان اینجا پایان پریشانی هاست از فاطمه سلیمانی

نویسنده : فاطمه سلیمانی

موضوع رمان : عاشقانه

خلاصه رمان : اینجا، پایان پریشانی‌هایی‌ست که روزی آغاز دردم بود. برای بودنت، یک لحظه هم بی‌گدار به آب نزدم… من تمام جانم را به آب زدم! غرق شدم و تا ژرف سقوط کردم. دلداده‌ی این قصه نمی‌دانم، من بودم یا تو… شاید هم هر دویمان!بودنت را مدیون همان، سقوط هستم… شاید جایی که نباید، پریشانی‌هایم، پایان یافت!

رمان پیشنهادی : دانلود رمان عاشق حقیقی

قسمتی از رمان اینجا پایان پریشانی هاست

محکم بر روي قلب مردي میکوبد که از مردانگی و شرافتش هیچ جایی نیافته است. فریاد دخترانه اش در گوش مردي مینشیند که بند بند وجودش عشق را فریاد میزند… دارن برات زن میگیرن کیاداد! متوجهی؟ … عمق نگاه کیاداد آنقدر عریض است که حس میکند، درحال خفه شدن است. سعی میکند صدایش محکم باشد … یکتا! … اشک یکتا از کنار چشمش سقوط میکند و به سردي لب میزند.

سپیده و خسرو دارن خودشونو به آب و آتیش میزنن تا تو بري خواستگاري… میفهمی چه خبره کیا؟ هر بار که بهت گفتم کیاداد دارن برات زن میگیرن فقط یه کلمه لب جنبوندي، یکتا! … دست بر روي پیشانیاش قرار میدهد و عمیق خیره ي مرد روبه رویش میشود. صبر ایوبش لبریز شده و حالش عمیقا بهم ریخته است. این عشقی که هیچ سرانجام ندارد از همان اولش نباید پا به میدان قلبش میگذاشت. اما حال که پا به میدان گذاشته است، چه باید بکند؟!

قطعا هیچکس حرفهایش را قبول نمیکند و مثل همیشه، یک دختر تنهاست. لعنت به همان کلمه ي اجبار که از همان اول بر روي ارتباط های این قبیله نشسته و جل و پلاسش را هم جمع نمی کند. با درد خیره به اویی می شود که یکتاي صبور و کم حرف را به ستوه آورده و خوب میداند که تا پاي جان به پایش خواهد ماند.

درصورت نبودن یا مشکل داشتن لینک دانلود لطفا ما را از طریق نظرات مطلع کنید
درصورت که صاحب اثر هستید و ناراضی از انتشار پست به صفحه تماس با ما بروید
0
تاريخ ارسال : پنج‌شنبه 12 آگوست 2021
موضوع : رمان
بازديد : 471 بار
تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 0 نظر
تمامی حقوق مطالب برای اسکین 98 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.

طراحی و توسعه توسط موزیک پارس